چرا باید داتام فراز را انتخاب کنیم؟

شرکت داتام فراز  در زمینه طراحی , نصب و سرویس ونگهداری آسانسور و پله برقی توسط مهندسین تحصیل کرده و کارآزموده با تجربه 15 ساله در صنعت آسانسور و پله برقی با هدف ارتقاء این صنعت و بالا بردن کیفیت اجرا با جدیدترین متدهای مهندسی شده با استفاده از بهترین و استاندارد ترین قطعات موجود در بازار جهانی بنیان گذاری شده است. 

پرسنل فنی و آموزش دیده

پرسنل این شرکت دارای تحصیلات آکادمیک مرتبط با صنعت آسانسور بوده و سابقه حضور در قسمت فنی و مدیریتی پروژه‌های بزرگی مانند ایران‌مال و شهرک شهید خرازی را در کارنامه خود دارند. لازم به‌ذکر است کارخانه کابین سازی این شرکت، برند اول کابین سازی آسانسور در ایران می‌باشد و آماده ارائه تجربیات خود به همکاران در این صنعت و همچنین آموزش به مهندسین صنعت ساختمان و علاقه‌مندان به صنعت آسانسور می‌باشد.

ارائه نقشه‌های اجرایی

دپارتمان طراحی شرکت داتام فراز طبق روال بصورت حضوری، تلفنی و اینترنتی (و...) با دریافت اطلاعاتی از چاه آسانسور از مهندسین و ناظرین محترم، پروسه طراحی و جانمایی را در اسرع وقت در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌دهد.

دپارتمان کنترل کیفی

وجود بخش مستقل کنترل کیفی ( QC ) بصورت واحد مستقل که نظارت مستقیم به گروه نصب و راه‌اندازی و گروه تعمیرات و نگهداری (سرویس) جهت حصول اطمینان از لحاظ فنی و ایمنی (HSE) را برای کارفرمایان محترم به‌عهده دارد.

آموزش، مشاوره و نظارت

شرکت داتام فراز جلسات آموزش حضوری، جهت آشنایی بیشتر با حوزه آسانسور در آخرین پنجشنبه هرماه در محل کارخانه کابین سازی این شرکت برگزار می‌نماید.